II.Liga - Sever
Por. |
Družstvo |
Hral | Vyhral | Dal | : | Dostal | Body |
1. | Aréna RUŽOMBEROK | 12 | 12 | 84 | : | 24 | 24 |
2. | Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 12 | 8 | 73 | : | 35 | 20 |
3. | Penguins Aréna RUŽOMBEROK | 12 | 8 | 59 | : | 49 | 20 |
4. | Fair Play MARTIN | 12 | 6 | 57 | : | 51 | 18 |
5. | Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 12 | 4 | 56 | : | 52 | 16 |
6. | BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | 12 | 3 | 40 | : | 68 | 14 |
7. | BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | 12 | 1 | 14 | : | 94 | 12 |
Družstvu Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA sa v I.časti započítali všetky zápasy so skóre 0:9
VI. kolo 15.september :
BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | Fair Play MARTIN | 2 : 7 | |
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Aréna RUŽOMBEROK | 4 : 5 | |
Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Penguins Aréna RUŽOMBEROK | 2 : 7 |
VII. kolo 6.október :
Penguins Aréna RUŽOMBEROK | Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 2 : 7 | |
Aréna RUŽOMBEROK | BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | 8 : 1 | |
BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | Fair Play MARTIN | 6 : 3 |
VIII. kolo 13.október :
Aréna RUŽOMBEROK | Penguins Aréna RUŽOMBEROK | 7 : 2 | |
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | 7 : 2 | |
Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Fair Play MARTIN | 3 : 6 |
IX. kolo 20.október :
BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | 9 : 0 | |
Fair Play MARTIN | Penguins Aréna RUŽOMBEROK | 4 : 5 | |
Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Aréna RUŽOMBEROK | 3 : 6 |
X. kolo 3.november :
BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | Penguins Aréna RUŽOMBEROK | 4 : 5 | |
Aréna RUŽOMBEROK | BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | 6 : 3 | |
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 8 : 1 |
XI. kolo 24.november :
Penguins Aréna RUŽOMBEROK | BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | 6 : 3 | |
Fair Play MARTIN | Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 2 : 7 | |
Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | 9 : 0 |
XII. kolo 8.december :
BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 1 : 8 | |
Aréna RUŽOMBEROK | Fair Play MARTIN | 6 : 3 | |
Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | BK Mona POVAŽSKÁ BYSTRICA | 9 : 0 |
I. kolo 20.január :
Fair Play MARTIN | BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | 6 : 3 | |
Aréna RUŽOMBEROK | Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 7 : 2 | |
Penguins Aréna RUŽOMBEROK | Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 6 : 3 |
II. kolo 3.február :
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Penguins Aréna RUŽOMBEROK | 3 : 6 | |
BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | Aréna RUŽOMBEROK | 0 : 9 | |
Fair Play MARTIN | Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 3 : 6 |
III. kolo 17.február :
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | 8 : 1 | |
Penguins Aréna RUŽOMBEROK | Fair Play MARTIN | 4 : 5 | |
Aréna RUŽOMBEROK | Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 8 : 1 |
IV. kolo 3.marec :
Penguins Aréna RUŽOMBEROK | BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | 6 : 3 | |
Fair Play MARTIN | Aréna RUŽOMBEROK | 4 : 5 | |
Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 3 : 6 |
V. kolo 21.apríl :
Penguins Aréna RUŽOMBEROK | Aréna RUŽOMBEROK | 1 : 8 | |
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Fair Play MARTIN | 4 : 5 | |
BK-GALAXIA ZVOLEN "B" | Čierny orol LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 7 : 2 |