13:00 KUBÁN - STRUHÁR  11 : 10

13:00 NEDEŠOVSKÝ - GYŰRKY 11 : 4

I.Deň :

10:00 KONIAR - POLÁCH  7 : 9

Jakub začal sústredene a po jednom ese, dvoch kombináciách a Jakubových dvoch istých dohrávkach bolo 6:0, Jaro ale po TIME OUT-e zápas otočil, Jakub znervóznel, ešte mal šancu aj za 7:7, ale nedohral štyri gule a Jaro s prehľadom ukončil aj po Jakubovej chybe aj v poslednej hre, 7:9.

10:00 NEDEŠOVSKÝ - FOLK  9 : 8

Vyrovnaný zápas, Martin dal na 8:8 čistou, v poslednej hre Martin dal ťažkú 8čku V-čkom, ale nedal 9tku a Karol si vydýchol, 9:8.

12:00 KLOBUČNÍK - STRUHÁR 9 : 8

Po vyrovnanom priebehu, od začiatku doťahoval Milan (3:6, 6:8), potom ale otočil, za stavu 8:6 Milan zahral čistú, následne Oliverovi nepadlo z rozstrelu, a po niekoľkých sejvoch 9:8.

12:00 KUBÁN - GYŰRKY  2 : 9

Michal nedával 9tky, raz mu padla mu biela, Attila pridal 2 kombinácie a po 80tich minútach bolo 2:9.

14:00 KONIAR - KUBÁN  3 : 9

Jakubova dohrávka po vyklepanej Michalovej 5ke, 1:0, istá hra a dohrávky Michala, 1:3, pri nasledujúcom rozstrele ostala 9tka pred jamkou, 1:4, Jakubova nezahratá 8čka, 1:5, za stavu 2:8 síce Michalovi ešte padla s osmičkou aj biela, ale po Michalovom rozstrele už neistý Jakub, ktorému nič nevychádzalo, nemal šancu na zvrat, 3:9.

14:00 NEDEŠOVSKÝ - KLOBUČNÍK  6 : 9

Po vyrovnanom začiatku 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:3, 4:3, nakoniec 6:9.

16:00 GYŰRKY-POLÁCH  2 : 9

Podľa výsledku Jarove jednoznačné víťazstvo 2:9.

16:00 FOLK - STRUHÁR 5 : 9

Po vyrovnanom začiatku, do stavu 2:2, Oliver získal po obojstranných chybách náskok, 4:6, 5:7, Martinovi padala biela a Oliver dohral kombináciou 5:9.

18:00 NEDEŠOVSKÝ - STRUHÁR  7 : 9

Opäť vyrovnaný začiatok a dlhé hry 1:1, 3:3, 5:5, nakoniec 7:9.

18:00 KONIAR - GYŰRKY 0 : 9

Jakubovi od začiatku nešlo, v druhej hre mu spadla s 8čkou aj biela, hneď na to Attila rozstrelil esom a zopakoval to aj v piatej hre, 0:5 po 15tich minútach hry! a Attilova hladká výhra s odovzdaným a rezignujúcim Jakubom.

20:00 KUBÁN - POLÁCH  6: 9

Vyrovnaný začiatok, do 4:4, Jaro dotiahol na 5:5, otočil na 5:7, nakoniec 6:9.

20:00 KLOBUČNÍK - FOLK  9 : 3

Martin síce bojoval, ale na rozbehnutého Milana to nestačilo, zo 7:2 ešte na 7:3, ale Milan dokázal zahrať všetko, 9:3.