|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
II.LIGA -
Stred |
|
|
|
Por. |
Družstvo |
Hral |
Vyhral |
Dal |
: |
Dostal |
Rozdiel |
Body |
|
|
1. |
1. BC Ohnivko BANSKÁ BYSTRICA |
10 |
9 |
63 |
: |
27 |
36 |
19 |
|
|
2. |
Playclub LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ |
10 |
8 |
54 |
: |
36 |
18 |
18 |
|
|
3. |
Penguins Aréna RUŽOMBEROK |
10 |
7 |
50 |
: |
40 |
10 |
17 |
|
|
4. |
Fun Ohnivko BANSKÁ BYSTRICA |
10 |
3 |
33 |
: |
57 |
-24 |
13 |
|
|
5. |
WAX MARTIN "B" |
10 |
1 |
35 |
: |
55 |
-20 |
11 |
|
|
6. |
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN "B" |
6 |
2 |
22 |
: |
32 |
-10 |
8 |
|
|
7. |
BK KANIANKA "B" |
6 |
1 |
22 |
: |
32 |
-10 |
7 |
|
|
|
Družstvo Kremeľ DOLNÝ
KUBÍN "B" odstúpilo zo súťaže |
|
|
Družstvo BK KANIANKA
"B" bolo po 2. kontumácii vyradené zo súťaže |
|
|
|
VIII. kolo 10.september : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
0 : 9 |
|
|
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
5 : 4 |
|
|
|
IX. kolo 24.september : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
5 : 4 |
|
|
|
X. kolo 8.október : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WAX MARTIN
"B" |
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
4 : 5 |
|
|
|
XI. kolo 22.október : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
WAX MARTIN
"B" |
6 : 3 |
|
|
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
6 : 3 |
|
|
|
XII. kolo 5.november : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
2 : 7 |
|
|
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
WAX MARTIN
"B" |
7 : 2 |
|
|
|
XIII. kolo 19.november : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
3 : 6 |
|
|
|
XIV. kolo 26.november : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
WAX MARTIN
"B" |
5 : 4 |
|
|
|
|
I. kolo 29.január : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
7 : 2 |
|
|
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
5 : 4 |
|
|
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN
"B" |
BK KANIANKA
"B" |
7 : 2 |
|
|
|
II. kolo 12.február : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
7 : 2 |
|
|
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
BK KANIANKA
"B" |
5 : 4 |
|
|
WAX MARTIN
"B" |
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN
"B" |
4 : 5 |
|
|
|
III. kolo 5.marec : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN
"B" |
5 : 4 |
|
|
BK KANIANKA
"B" |
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
4 : 5 |
|
|
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
WAX MARTIN
"B" |
5 : 4 |
|
|
|
IV. kolo 12.marec : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WAX MARTIN
"B" |
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
3 : 6 |
|
|
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN
"B" |
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
3 : 6 |
|
|
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
3 : 6 |
|
|
|
V. kolo 9.apríl : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
5 : 4 |
|
|
BK KANIANKA
"B" |
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
5 : 4 |
|
|
WAX MARTIN
"B" |
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
3 : 6 |
|
|
|
VI. kolo 21.máj : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
7 : 2 |
|
|
BK KANIANKA
"B" |
WAX MARTIN
"B" |
4 : 5 |
|
|
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN
"B" |
1. BC Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
2 : 7 |
|
|
|
VII. kolo 28.máj : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Penguins Aréna
RUŽOMBEROK |
Kremeľ DOLNÝ KUBÍN
"B" |
8 : 1 |
|
|
BK KANIANKA
"B" |
Playclub LIPTOVSKÝ
MIKULÁŠ |
3 : 6 |
|
|
WAX MARTIN
"B" |
Fun Ohnivko BANSKÁ
BYSTRICA |
3 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|