KALENDÁR SBiZ - 2013
2.2. - Ligové súťaže |
|
9.2. - Senior Cup - I.kolo,
hra č.9 - 10:00 |
|
|
23.2. - Slovenský Pohár - I.kolo,
hra č.9 + otvorenie ročníka 2013 a
vyhodnotenie 2012 - 10:00 |
|
24.2. - Senior Cup - II.kolo, hra č.8 - 10:00 |
|
28.2. - 1.3. - EPBF / IBPF Euro Tour Dynamic Italy Open, hra č.9 |
|
2.3. - Ligové súťaže |
|
3.3. - Senior Cup - III.kolo, hra č.10 - 10:00 |
|
9.3. - 10.3. - Ružomberok Open 2013 |
|
16.3. - Majstrovstvá Slovenska - seniori, hra č.8 - 10:00 |
|
23.3. - 24.3. - Dynamic Best Of The East
- Polish 10-Ball |
|
--------- |
|
6.4. - Majstrovstvá Slovenska, hra 14/1 - 10:00 |
|
10.4. - 20.4. - Majstrovstvá
Európy -
muži, ženy, vozíčkári, hra č.8, 9, 10, 14/1 |
|
13.4. - Ligové súťaže
- II.Liga |
|
20.4. - Majstrovstvá Slovenska - seniori, hra č.10 - 10:00 |
--------- |
|
27.4. - Ligové súťaže - okrem II.Liga
Východ, II.Liga Stred |
|
4.5. - 5.5. - Roman HAVIER Memorial
2013 - seniori, hra č.10 |
--------- |
|
11.5. - 12.5. - Dynamic Best Of The East
- Czech 10-Ball |
|
11.5. - Ligové súťaž - II.Liga
Východ, II.Liga Sever, II.Liga
Juh |
|
16.5. - 20.5. - Ardennen Cup, hra č.8 |
18.5. - Majstrovstvá Slovenska Juniorov - juniori, hra č.9 - 9:30 |
23.5. - 25.5. - EPBF / IBPF Euro Tour Dynamic Austria Open, hra č.9 |
|
1.6. - Slovenský Pohár - II.kolo,
hra č.9 - 10:00 |
1.6. - Majstrovstvá Slovenska Kadetov - juniori, hra č.8 - 9:30 2.6. - Majstrovstvá Slovenska - seniori, hra č.9 - 10:00 |
|
|
6.6. - 9.6. - Slovakia Open |
--------- |
|
15.6. – 16.6 – Reality Alpia GRAND PRIX, Ružomberok hra č.9 - 10:00 |
|
22.6. - Ligové súťaže - II.Liga
Sever, II.Liga Juh |
|
29.6. - Majstrovstvá Slovenska -
dvojice, hra č.9 - 10:00 |
|
13.7. - 14.7. - Dynamic Best Of The East
- Bulgaria 10-Ball |
|
26.7. - 2.8. - Majstrovstvá
Európy -
juniori, hra č.8, 9, 10,
14/1 |
--------- |
|
4.8. - 10.8. - Majstrovstvá
Európy -
seniori, hra č.8, 9, 10,
14/1 |
--------- |
|
23.8. - 24.8. - Dynamic Best Of The East
- Romania 10-Ball |
|
7.9. - Ligové súťaže |
|
14.9. - Slovenský Pohár - III.kolo,
hra č.9 - 10:00 |
|
21.9. - 22.9. - Dynamic Best Of The East
- Slovakian Open |
--------- |
|
28.9. - Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska, hra č.10 |
BRATISLAVA, Lavos, Keight, TRENČÍN, RUŽOMBEROK,
Koktail Bar Aréna |
|
29.9. - Majstrovstvá Slovenska, hra č.10 |
|
5.10. - Slovenský Pohár - IV.kolo,
hra č.9 - 10:00 |
|
10.10. - 12.10. - EPBF / IBPF Euro Tour Nord Cyprus Open, hra č.9 |
|
12.10. - Ligové súťaže |
|
19.10. - Ligové súťaže - okrem Extraliga, I.Liga
Východ, I.Liga Západ |
|
26.10. - Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska, hra č.8 |
BRATISLAVA, Lavos, Keight, TRENČÍN, RUŽOMBEROK,
Koktail Bar Aréna |
|
27.10. - Majstrovstvá Slovenska, hra č.8 |
|
2.11. - Ligové súťaže - okrem Extraliga, I.Liga
Východ, I.Liga Západ |
|
9.11. - Ligové súťaže - okrem Extraliga, I.Liga
Východ, I.Liga Západ, II.Liga
Stred |
|
16.11. - Slovenský Pohár - V.kolo,
hra č.9 - 10:00 |
|
23.11. - Ligové súťaže - I.Liga
Východ, I.Liga Západ |
|
24.11. - Ligové súťaže -
Extraliga |
|
30.11. - Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska, hra č.9 |
BRATISLAVA, Lavos, Keight, TRENČÍN, RUŽOMBEROK,
Koktail Bar Aréna |
|
1.12. - Majstrovstvá Slovenska, hra č.9 |
|
5.12. - 7.12. - EPBF / IBPF Euro Tour Dynamic Italy Open, hra č.10 |
|
7.12. - Ligové súťaže - II.Liga
Sever, II.Liga Juh |
|
14.12. - 15.12. - SLOVAK MASTERS CUP 2013 |
--------- |